Deceuninck – Quick-Step selectie Le Samyn

Deceuninck – Quick-Step selectie Le Samyn

Monday 02 March 2020 - 11:49
Deceuninck – Quick-Step selectie Le Samyn

Deceuninck – Quick-Step selectie Le Samyn

Monday 02 March 2020 - 11:49

Onze ploeg kan diverse kaarten uitspelen in de 51e editie van deze koers.

 

Na een sterk Openingsweekend trekt Deceuninck – Quick-Step naar Le Samyn. Sinds 2009 won onze ploeg deze koers vier keer. Vorig jaar was Florian Sénéchal nog de sterkste, goed voor zijn eerste profzege.

De renners krijgen net iets minder dan 202 kilometer voor de wielen geschoven op weg van Quaregnon naar Dour. Onderweg wachten kasseien, heuvels en smalle wegen. De ploeg komt aan het vertrek met Sénéchal, Davide Ballerini, Tim Declercq, Alvaro Hodeg, Iljo Keisse, Jannik Steimle en Bert Van Lerberghe.

“Le Samyn is een zware koers, dat weten we van de afgelopen jaren. We starten met een sterke formatie. Het parcours is gelijk gebleven, wanneer de wind er is dan moeten we goed opletten dat we in de juiste waaier zitten. Vorig jaar won Florian hier op een mooie manier. Dit jaar is hij ook in de goede vorm. Alvaro is dan weer snel en onze troef in een sprint. Dat zijn slechts twee van onze opties, we willen onze goede optredens van afgelopen weekend doortrekken in Le Samyn en daar ook een goed resultaat neerzetten”, sprak Rik Van Slycke.

Photo credit: ©Tim De Waele / Getty Images

Onze wolven