Deceuninck – Quick-Step selectie Tour de l’Ain

Deceuninck – Quick-Step selectie Tour de l’Ain

Tuesday 04 August 2020 - 11:31

Een jonge ploeg van zes renners start in de Franse rittenkoers.

De maand augustus staat bol van de koersen. Onze ploeg gaat op allerlei fronten op zoek naar (rit)zeges. Dit weekend trekt The Wolfpack naar Frankrijk voor de Tour de l`Ain. De eerste rit kan eindigen in een massasprint, de andere twee etappes zijn meer voer voor de klimmers van het peloton.

João Almeida ontpopte zich vorige week tot een van de revelaties in de Vuelta a Burgos, waar hij als derde eindigde in het eindklassement. De Portugees begint in Frankrijk aan zijn volgende ronde. Hij krijgt daarbij gezelschap van ploegmaats Rémi Cavagna, Alvaro Hodeg, Bert Van Lerberghe, Andrea Bagioli en Mauri Vansevenant, die zijn debuut maakt voor onze ploeg.

“We zijn blij dat we weer kunnen koersen. Elke wedstrijd die we kunnen rijden is een bonus gezien alle omstandigheden. Tour de l’Ain heeft korte ritten, maar het parcours is lastig. João was indrukwekkend in Burgos en we zijn benieuwd of hij hier weer een goed resultaat kan neerzetten. De ploeg bestaat uit veel jonge renners. Iedereen is erg gemotiveerd en we willen ons graag laten zien”, sprak Deceuninck – Quick-Step sportdirecteur Rik Van Slycke.

Gerelateerde producten

Onze wolven