Deceuninck – Quick-Step selectie Vuelta a España

Deceuninck – Quick-Step selectie Vuelta a España

Wednesday 14 October 2020 - 11:12

Sam Bennett rijdt zijn tweede grote ronde van het seizoen tussen 20 oktober en 8 november.

Op basis van het aantal gewonnen ritten in de afgelopen jaren is de Vuelta a España de op een na succesvolste grote ronde voor onze ploeg. Vanaf komende week gaat The Wolfpack opnieuw op jacht naar ritzeges. De derde en laatste grote ronde van dit seizoen gaat over 18 ritten in plaats van de gebruikelijke 21.

Sam Bennett maakt voor het tweede jaar op rij zijn opwachting in La Vuelta. De winnaar van de groene trui in de afgelopen Tour de France kan in Spanje rekenen op een sterke lead-out trein met Shane Archbold, Michael Mørkøv en Zdenek Stybar. Mattia Cattaneo zorgt voor nog wat extra ervaring in de ploeg. Drie andere leden van de ploeg maken hun debuut in een grote ronde. We hebben het dan over Andrea Bagioli, Ian Garrison en Jannik Steimle.

“We kijken uit naar de laatste grote ronde van het seizoen. We zijn blij dat deze doorgaat gezien de huidige omstandigheden. Onze ploeg is een mooie mix van jeugd en ervaring. Dat kan mooie resultaten opleveren. Sam kan rekenen op een sterke trein in zijn jacht op ritzeges. Styby is erg gemotiveerd om dit jaar een grote ronde te rijden, nadat hij eerder Le Tour aan zich voorbij moest laten gaan vanwege knieproblemen. De drie youngsters gaan een belangrijke nieuwe stap zetten in hun ontwikkeling. We gaan voor het beste en hopen op mooie resultaten”, sprak Deceuninck – Quick-Step sportdirecteur Rik Van Slycke.

Gerelateerde producten

Onze wolven