Patrick Lefevere: “We hopen op veel onvergetelijke momenten in 2021”

Patrick Lefevere: “We hopen op veel onvergetelijke momenten in 2021”

Friday 01 January 2021 - 14:22

De CEO van Deceuninck – Quick-Step Team keek terug op vorig jaar en zijn verwachtingen voor komend seizoen.

We starten aan ons 19e seizoen in het peloton. Ik wil iedereen bedanken die afgelopen jaar betrokken was bij opnieuw een sterk en consistent seizoen van onze ploeg. We stonden opnieuw bovenaan de zegeranking ondanks veel onverwachte hordes. Renners, staf, sponsoren – ze hebben allemaal een fantastische effort gedaan in ongeziene omstandigheden. Daar verdienen ze allemaal respect voor.

In tegenstelling tot voorgaande jaren hebben we slechts weinig aanpassingen in de ploeg. Onze groep van 30 renners is een mooie combinatie van ervaren – die verantwoordelijkheid kunnen nemen en kunnen voldoen aan hoge verwachtingen en druk – en jonge, veelbelovende talenten die kunnen blijven verbeteren.

We hopen dat 2021 een veel beter jaar wordt, niet alleen voor ons maar voor de hele wereld. We hopen dat het leven weer terug kan naar normaal. We missen onze fans en de interactie met de mensen, maar als we de juiste dingen blijven doen dan is dat hopelijk snel weer mogelijk. Als ploeg starten we met hetzelfde enthousiasme, ambitie en vastberadenheid dat ons al zoveel bracht en The Wolfpack aan de top hield. We hopen jullie te kunnen entertainen en weer veel onvergetelijke momenten te mogen bezorgen.

Namens het gehele Deceuninck – Quick-Step Cycling Team wens ik jullie een gelukkig nieuwjaar en al het beste voor jullie en jullie families!

Photo credit: ©Sigfrid Eggers

Gerelateerde items