Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie

1b

SK Slowakije, Wednesday 18 September 2019
6.8 km

Okolo Slovenska: Lampaert tweede in korte tijdrit

Okolo Slovenska: Lampaert tweede in korte tijdrit

Yves Lampaert toonde zijn goede vorm richting het Wereldkampioenschap later deze maand in Yorkshire. In de individuele tijdrit over 7,4 kilometer eindigde Lampaert als tweede achter Stefan Kung (Groupama-FDJ).

Bob Jungels had even geprobeerd om zijn tijdritwinst van vorig jaar te herhalen. De Luxemburgse kampioen klokte een tijd van 9 minuten en 11 seconden. Die tijd werd snel verbeterd door Kung, die een tijd reed waarop Lampaert zich vervolgens de tanden stuk beet.

Photo credit: ©Tim De Waele/ Getty Images

Uitslag

1 Stefan Küng
Groupama - FDJ
9:04
2 Yves Lampaert
Deceuninck - Quick Step
0:03
3 Bob Jungels
Deceuninck - Quick Step
0:08
4 Kamil Gradek
CCC Team
0:10
5 Matthias Brändle
Israel Cycling Academy
0:12
6 Tom Bohli
UAE-Team Emirates
,,
7 Jan Bárta
Elkov - Author Cycling Team
0:15
8 Gijs Van Hoecke
CCC Team
0:17
9 Erik Baška
BORA - hansgrohe
0:23
10 Arnaud Démare
Groupama - FDJ
,,
11 Elia Viviani
Deceuninck - Quick Step
0:24
14 Michael Mørkøv Christensen
Deceuninck - Quick Step
,,
18 Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
0:33
20 Petr Vakoč
Deceuninck - Quick Step
,,
55 Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
0:55
1 Stefan Küng
Groupama - FDJ
3:30:52
2 Yves Lampaert
Deceuninck - Quick Step
0:03
3 Bob Jungels
Deceuninck - Quick Step
0:08
4 Kamil Gradek
CCC Team
0:10
5 Matthias Brändle
Israel Cycling Academy
0:12
6 Tom Bohli
UAE-Team Emirates
,,
7 Jan Bárta
Elkov - Author Cycling Team
0:15
8 Gijs Van Hoecke
CCC Team
0:17
9 Michael Mørkøv Christensen
Deceuninck - Quick Step
0:21
10 Elia Viviani
Deceuninck - Quick Step
0:22
18 Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
0:33
20 Petr Vakoč
Deceuninck - Quick Step
,,
137 Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
2:52
1 Alexander Kristoff
UAE-Team Emirates
20 pt
2 Michael Mørkøv Christensen
Deceuninck - Quick Step
15 pt
3 Elia Viviani
Deceuninck - Quick Step
12 pt
4 Erik Baška
BORA - hansgrohe
10 pt
5 Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
8 pt
6 Arnaud Démare
Groupama - FDJ
8 pt
7 Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
6 pt
8 Anders Skaarseth
Uno-X Norwegian Development Team
5 pt
9 Emīls Liepiņš
Wallonie-Bruxelles
4 pt
10 Andrea Peron
Team Novo Nordisk
3 pt
14 Yves Lampaert
Deceuninck - Quick Step
1 pt
1 Torjus Sleen
Uno-X Norwegian Development Team
3:31:20
2 Leon Heinschke
Development Team Sunweb
0:01
3 Idar Andersen
Uno-X Norwegian Development Team
0:14
4 Tim Naberman
Development Team Sunweb
0:15
5 Martin Salmon
Development Team Sunweb
0:25
6 Jonas Iversby Hvideberg
Uno-X Norwegian Development Team
0:26
7 Petr Rikunov
Gazprom-RusVelo
,,
8 Georg Zimmermann
CCC Team
0:29
9 Aljaž Jarc
Adria Mobil
,,
10 Nils Sinschek
Development Team Sunweb
,,
1 Kenny Molly
Wallonie-Bruxelles
6 pt
2 Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
4 pt
3 Alexandre Delettre
Delko Marseille Provence
2 pt
4 Rasmus Bøgh Wallin
Riwal Readynez Cycling Team
1 pt
1 Deceuninck - Quick Step 10:33:11
2 CCC Team 0:30
3 Groupama - FDJ 0:32
4 BORA - hansgrohe 0:38
5 Elkov - Author Cycling Team 0:51
6 UAE-Team Emirates 1:09
7 Uno-X Norwegian Development Team 1:29
8 Development Team Sunweb 1:30
9 Israel Cycling Academy 1:35
10 Roompot - Charles 1:40

Gerelateerde items