Overwinningen 2021

Coppa Bernocchi - Remco Evenepoel
Sparkassen Münsterland Giro - Mark Cavendish
Eurométropole Tour - Fabio Jakobsen

Wereldkampioenschap op de weg - Julian Alaphilippe

Gooikse Pijl - Fabio Jakobsen
Primus Classic - Florian Sénéchal

Tour de Luxembourg eindklassement - João Almeida
Tour de Luxembourg rit 4 - Mattia Cattaneo
Tour de Luxembourg rit 1 - João Almeida

Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie rit 2 - Jannik Steimle
Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie rit 1 - Alvaro Hodeg

Tour of Britain rit 7 - Yves Lampaert

Gullegem Koerse - Stan Van Tricht

Vuelta a España rit 16 - Fabio Jakobsen
Vuelta a España rit 13 - Florian Sénéchal
Vuelta a España rit 8 - Fabio Jakobsen
Vuelta a España rit 4 - Fabio Jakobsen

Brussels Cycling Classic - Remco Evenepoel 
Druivenkoers Overijse - Remco Evenepoel
Grote Prijs Marcel Kint - Alvaro Hodeg

Tour de Pologne eindklassement - João Almeida
Tour de Pologne rit 6 - Rémi Cavagna
Tour de Pologne rit 4 - João Almeida
Tour de Pologne rit 2 - João Almeida

Danmark Rundt eindklassement - Remco Evenepoel
Danmark Rundt rit 5 - Remco Evenepoel
Danmark Rundt rit 3 - Remco Evenepoel

Olympische Spelen Madison -  Michael Morkov (+ Lasse Norman Hansen)

Tour de l`Ain rit 1 - Alvaro Hodeg

Tour de Wallonie rit 5 - Fabio Jakobsen
Tour de Wallonie rit 2 - Fabio Jakobsen

Tour de France rit 13 - Mark Cavendish
Tour de France rit 10 - Mark Cavendish
Tour de France rit 6 - Mark Cavendish
Tour de France rit 2 - Mark Cavendish
Tour de France rit 1 - Julian Alaphilippe

Frans kampioenschap op de weg - Remi Cavagna

Portugees kampioenschap tijdrijden - João Almeida
Tsjechisch kampioenschap tijdrijden - Josef Cerny
Deens kampioenschap tijdrijden - Kasper Asgreen
Belgisch kampioenschap tijdrijden - Yves Lampaert

Belgium Tour eindklassement - Remco Evenepoel
Belgium Tour rit 5 - Mark Cavendish
Belgium Tour rit 2 - Remco Evenepoel

Grote Prijs Vermarc - Alvaro Hodeg

Volta ao Algarve rit 4 - Kasper Asgreen
Volta ao Algarve rit 3 - Sam Bennett
Volta ao Algarve rit 1 - Sam Bennett

Tour de Romandie rit 5 - Remi Cavagna

Fleche Wallone - Julian Alaphilippe

Tour of Turkey rit 8 - Mark Cavendish
Tour of Turkey rit 4 - Mark Cavendish
Tour of Turkey rit 3 - Mark Cavendish
Tour of Turkey rit 2 - Mark Cavendish

Itzulia Basque Country rit 5 - Mikkel Honoré

Ronde van Vlaanderen - Kasper Asgreen

Settimana Internazionale Coppi e Bartali rit 5 - Mikkel Honoré

E3 Saxo Bank Classic - Kasper Asgreen
Oxyclean Classic Brugge-De Panne - Sam Bennett

Tirreno-Adriatico rit 2 - Julian Alaphilippe

Paris-Nice rit 5 - Sam Bennett
Paris-Nice rit 1 - Sam Bennett

GP Industria & Artigianato - Mauri Vansevenant
Royal Bernard Drôme Classic - Andrea Bagioli
Omloop Het Nieuwsblad - Davide Ballerini

UAE Tour rit 6 - Sam Bennett
UAE Tour rit 4 - Sam Bennett

Tour de la Provence rit 2 - Davide Ballerini
Tour de la Provence rit 1 - Davide Ballerini

Palmares

De ploeg won sinds het ontstaan ruim 800 UCI-koersen, waaronder 20 Monumenten, 5 wereldtitels op de weg, 6 individuele tijdrittitels, 4 wereldtitels ploegentijdrit, 2 World Cups en een Olympische titel. 

Bekijk het volledige palmares

Historie

De roots van het Deceuninck - Quick-Step Cycling Team liggen in 2003 toen de ploeg debuteerde onder de naam Quick-Step - Davitamon. De cijfers maken duidelijk dat de ploeg een van bekendste formaties is.

Lees meer over de historie van de ploeg